Dziewczyny niepewne własnego stylu oraz zdolności dobierania mocniejszych kolorów decydują się zazwyczaj na małą czarną, bądź zwyczajne połączenie jeansów, koszulki oraz kardiganu. W stroju szarej myszki nikt nas nie zauważy wśród tłumu ludzi. Absolutnie wszystko jest okej póki chcemy być całkowicie incognito. Jak jednakże zwrócić na siebie wzrok pozostałych osób, lub nieco podbudować własny wizerunek profesjonalisty?

Zwykłe stylizacje w stylu basic można na przykład uzupełnić dodatkami. Genialnym wyjściem bez wątpienia są krzykliwe czółenka a także torebka, niemniej jednak to elegancka, stosownie dopasowana biżuteria powoduje, że wyglądamy niesamowicie pięknie w najprostszym stroju. Bransoletki, pierścionki, kolczyki – uwielbiamy je, ale nie możemy niestety sobie na nie za każdym razem pozwolić. A zwłaszcza uzupełnić własną kolekcję o wszystkie wyroby, które świetnie pasują do naszych zestawów. Rozwiązaniem jest biżuteria sztuczna. Przeważnie bardzo tania przy ślicznym kunszcie wykonania.

Można naprawdę znaleźć przepiękne perełki wśród mnożących się ofert różnych sprzedawców. Absolutnie niech nie zwiedzie nas słowo sztuczna. Właśnie za taką biżuterię biorą się bardzo często artyści, bo pomimo, że materiał zazwyczaj jest o wiele tańszy, to można zrobić z niego prawie że wszystko co tylko będziemy chcieli. Czego nie możemy powiedzieć na przykład o metalach a także kamieniach szlachetnych. Z sztuczną biżuterią pamiętać należy tylko o dwóch ważnych zasadach: nie obwieszamy się taką biżuterią jak choinki na Boże Narodzenie, bo to nie przystoi a także wybieramy tylko takie wyroby biżuteryjne, których elementy metalowe nie mają niklu.

Zobacz więcej: biżuteria sztuczna

Kategorie: Moda i uroda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *