Prącie jest bardzo ważnym „narzędziem” , w którego posiadaniu jest każdy facet. Od rozmiarów penisa większość uzależnia jakość życia erotycznego. Lecz nie wszyscy panowie są z jego rozmiarów zachwyceni i u ogromnej ilości pojawiają się w tym obszarze spore kompleksy. Borykają się z dylematami, a mianowicie „czy posiadam wystarczająco dużego penisa, który zadowala moją ukochaną? „. Niejednemu mężczyźnie spędza to pytanie sen z powiek. Choć zerkając na to od kobiecej strony – nie dla wszystkich kobiet wielkość penisa jest znaczącym elementem szczęśliwego życia erotycznego.

Jaki zatem powinien być rozmiar członka? Podobno wg źródeł za taką średnią wielkość członka w czasie erekcji uważa się 13-16 cm. Ale czy wielkość ta jest dla wszystkich mężczyzn wystarczająca? Przyjmijmy na chwilę tok myślenia panów (chociaż pań też), że czym więcej tym lepiej zarówno wzdłuż, jak i wszerz. Dla panów z kompleksem małego penisa są dostępne różnorodne sposoby powiększenia jego gabarytów, te inwazyjne, jak i sposoby nieinwazyjne. Do metod inwazyjnych zalicza się bez wątpienia chirurgiczną metodę powiększenie członka. Jest to technika z całą pewnością trwała a także zapewniająca natychmiastowy efekt. Co jednakże, jeśli nie każdy mężczyzna może pozwolić sobie na taką przyjemność? W takiej sytuacji na ratunek przyjść mogą inne ogólnodostępne i praktycznie na każdą kieszeń techniki. Tutaj na pewno znajdzie się powiekszacz penisa. Co to takiego?

Na rynku można zakupić różnorodne sprzęty powiększające męskie przyrodzenie. Najbardziej znanymi są : – estender – to urządzenie, które nosi się przez określony czas (częstokroć kilka godz. codziennie). W trakcie jego noszenia rozciągają się tkanki męskiego przyrodzenia. Wykorzystywanie tej metody nie da nam natychmiastowego efektu. Na efekty (niewątpliwie zakładając, że urządzenie jest używane systematycznie należy zaczekać 5-6 mcy. Wtedy mężczyźni mogą liczyć na powiększenie wielkości własnego przyrodzenia o około 2-3 cm.

Niewątpliwie należy korzystać z tejże techniki, niemniej jednak jest ona przeznaczona wyłącznie dla osób mających cierpliwość oraz konsekwentnych. Dla ludzi mniej cierpliwych, tych którzy chcą rezultatu od razu, a nie mają zasobnej kieszeni jest jeszcze pewne rozwiązanie. A dokładnie – pompki do członka – ich sposób działania jest banalnie prosty. Tuż przed współżyciem zakłada się pompkę na penisa i wpompowuje powietrze. Ciśnienie w pompce spowoduje przypływ krwi do prącia a także poszerzenie ciał jamistych, co zaowocuje zwiększeniem jego wielkości, Aby uzyskany efekt nie był krótkotrwały, po zdobyciu wymarzonego rozmiaru penisa z cylindra zsuwa się pierścień, który uniemożliwia odpływ krwi i podtrzymuje osiągnięty rozmiar członka poprzez całe współżycie. Prócz wszelkich urządzeń wspomnianych wyżej, których użytkowanie co niektórym panom może nie przypaść do gustu istnieją również różnego typu tabletki, ale niestety, metody te nie są skuteczne i nie warto ich kupować.

Podsumowując już na koniec powiększenie penisa jest oczywiście możliwe. Tutaj trzeba jedynie dokonać wyboru odpowiedniej techniki. Zważywszy na fakt, że większość facetów (bez urazy) nie może poszczycić się cierpliwością w kwestii rozmiaru członka, zatem bez wątpienia postawią na powiekszacz prącia w formie pompki.

Zobacz: http://powiekszaczpenisa.pl/

Kategorie: Zdrowie/Medycyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *