Od zawsze Francja była ikoną romantyzmu, miłości, wspaniałych doznań uczuciowych. Jednak dopiero, kiedy granice europejskie otworzyły się całkiem na turystów, a podróżowanie przestało być czymś elitarnym, zarezerwowanym dla osób z „wyższych sfer”, odkryto wszystkie najpiękniejsze miejsca we Francji. Jeśli jednak nie możesz zobaczyć tego miejsca, należałoby odrobinę się o nich dowiedzieć. Nic łatwiejszego!

Wystarczy tylko w internetowej wyszukiwarce wstukać frazę „Francja piękne miejsca”. W okamgnieniu będziemy mogli widzieć wszystko to co zacne jest do oglądania! Pośród nich nie może brakować oczywiście takowych cudów jak opactwo Mont Saint Michel w Normandii, stara warowna osada Eze, porównywalne do Wenecji miasteczko Annecy, miasto Chamonix, a także dobrze znane każdemu: Nicea, Carcassonne, Bonifacio, Wersal, i z pewnością najważniejsze, ikona Francji – Wieża Eiffla.

To właśnie z tej wieży rozpościera się wspaniały pejzaż na całą stolicę, to właśnie z tej pięknej wieży łatwo będziemy mogli ujrzeć jak Francja ma zabytkowe miejsca kultury, wspaniałej architektury, spotkań a także spacerów pośród przepięknych zabudowań tego miasta. Jeżeli nie możesz zobaczyć tego pięknego widoku, powinno się co najmniej „odhaczyć” pooglądanie obrazków w wszelkich gazetach lub sieci. Oczywiście nic absolutnie nie zdoła zagwarantować takowych uczuć jak bycie na wieży i napawanie się cudownym widokiem, niemniej jednak jestem pewny że nawet zwykłe zdjęcie będzie mogło oczarować nawet najmocniej wymagających miłośników piękna.

Zobacz więcej: najpiękniejsze miejsca we francji

Kategorie: Inne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *