Miasto Kraków nie ma sobie równych pod względem połączenia nowoczesności z historią. Jest atrakcyjne, zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym. Nic więc dziwnego, że wiele hoteli oferuje sale konferencyjne do wynajęcia na konferencje w tym wyjątkowym mieście. Poszukiwania idealnej sali konferencyjnej jest nie lada wyzwaniem – w grę wchodzi wiele aspektów. Spieszymy jednak z pomocą i przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju Hotel Elektor, owiany historią, a jednocześnie oferujące nowoczesne sale konferencyjne.

Biznes w samym sercu Krakowa

Hotel Elektor wznosi się w sercu Starego Miasta i sąsiaduje z najpopularniejszymi atrakcjami i zabytkami Krakowa. Zaplecze konferencyjne hotelu to gwarancja komfortu i wspaniałych warunków pracy. Obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, nowoczesnymi i wyposażonymi w profesjonalny sprzęt audiowizualny, ułatwiający przebieg spotkań o różnym charakterze – szkolenia, konferencje. Ponadto Hotel Elektor zapewnia specjalistyczną obsługę oraz pomoc biurową. Każda sala konferencyjna posiada system zaciemnienia i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dokładnych informacji udzieli obsługa hotelu, której dane kontaktowe znajdziesz na stronie http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Luna Siciliana

Hotelowa restauracja o dźwięcznej nazwie serwuje dania kuchni włoskiej. W menu Ty i Twoi Goście możecie znaleźć potrawy makaronowe, pizze, a także wiele innych śródziemnomorskich smaków. Na terenie Hotelu Elektor znajduje się także klimatyczna Sala Śniadań. Jest to przytulne pomieszczenie, serwujące pyszne śniadania przygotowywane ze świeżych składników, dających energię na cały dzień pracy.

Komfortowy sen

Goście mają do dyspozycji 25 wygodnych, w pełni wyposażonych pokoi. Starannie dobrane barwy oraz meble, wprawią Was w dobre samopoczucie. Hotel oferuje pokoje typu: Double Superior, Double Inside-View, Twin Deluxe, Triple Deluxe, Single Deluxe oraz Apartament Suite. Sala konferencyjna to nie najlepsze miejsce na relaks. W ofercie hotelu znajduje się wiele udogodnień dla Gości, w tym masaże oraz SPA, o które warto zapytać obsługę.
Skorzystaj z oferty Hotelu Elektor i ciesz się udanym spotkaniem biznesowym!

Kategorie: Usługi i firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *