Program magazynowy LoMag cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Jest to system na tyle uniwersalny, że bez trudu dopasujemy go do własnych potrzeb. Wszystko zależy wyłącznie od osobistych preferencji, gdyż użytkownik może zdecydować o najdrobniejszych szczegółach. Przekłada się to na wysoki poziom swobody i komfortu pracy. Oprogramowanie pozwala również generować wszystkie niezbędne dokumenty magazynowe (http://www.lomag.pl/InstrukcjaDokumenty/). Dzięki nim o wiele łatwiej możemy kontrolować np. stan magazynowy.
W każdym przedsiębiorstwie należy systematycznie przeprowadzać remanent. Dzięki niemu można sprawdzić, czy informacje znajdujące się w programie są zgodne z rzeczywistym stanem magazynowym. Jeśli nie, to konieczne będzie wprowadzenie niezbędnych zmian. Przeprowadzenie remanentu wcale nie musi być długotrwałe. Nie trzeba więc obawiać się tego, że prace zostaną wstrzymane na długi czas. Warto skorzystać z opcji „Arkusze spisowe”, gdyż dzięki niej znacząco skrócimy remanent magazynu.

W pierwszej kolejności musimy wykonać arkusze spisowe, które będą stanowić podstawę inwentaryzacji. Na uwagę zasługuje fakt, że remanent może dotyczyć jedynie wybranej części asortymentu. To od użytkownika zależy, która część towarów zostanie pominięta. Produkty, które nie znajdują się na arkuszach spisowych nie zostaną poddane korekcie. Nieuwzględnione towary mogą zostać wyzerowane na dokumentach, więc wszystko zależy od decyzji podjętej przez użytkownika.

Kategorie: Usługi i firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *