W czasie ostatniego zimowego wyjazdu na ferie dopadła nas niemiła informacja. Po dotarciu na lądowisko Chopina, objawiło się iż samolot jest opóźniony z powodu pogody. Gdy minęły dwie godziny, pojawił się artykuł o pogarszających się nieprzerwanie realiach pogodowych oraz o tymże, że każde loty pozostają unieważnione do odwołania. Na lotnisku panowało pobudzenie, dużo ludzi czekało na własne zestawienia lotnicze, ponieważ oczywiście zaczęły się ferie.

Miałem lecieć z paroma znajomymi oraz właśnie poczęliśmy się zastanawiać co wtedy uczynić. Nie mieszkamy w Warszawie, zatem odchodziło rozwiązanie powrotu do domku, poza tym nie wiedzieliśmy przecież, jaką ilość czasu przeloty będą anulowane. Być możliwe jest szybko aura ulegnie poprawieniu się.

Na lotnisko jechaliśmy z naszej okolicy aż dwie godziny. Postanowiliśmy zatem zostać i poczekać na przebieg wypadków.

Chociaż nie musieliśmy się martwić o samochód. Parę dni przed wjazdem, ciekawiłem się co po wylocie zrobimy z samochodem i zdecydowałem zbadać ofertę parkingową przy lotnisku.

Okazało się, że w przyjemny sposób mogę zamówić poprzez sieć pewny postój przy lotnisku Chopina. Wyjaśniłoby to nasze problemy. Po dyskusji z przyjaciółmi zarezerwowałem stanowisko na postoju, więc teraz miałem gwarancję gdzie egzystuje mój samochód oraz iż jest ubezpieczony.

Czekając na naprawę aury postanowiliśmy cokolwiek zjeść w kawiarni. Pod końcówkę posiłku z głośników popłynął przekaz, iż loty zostaną wznowione w przeciągu godziny.

Prócz owych paru godzin spóźnienia, wyjazd zdał się świetnie.

Zobacz: parking lotnisko okęcie warszawa

Kategorie: Samochody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *